Wczytuję dane...
Wyślemy w ciągu: 48 godzin
EAN: 8595558307067
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN
Producent: BARD

Gra Carcassonne po raz pierwszy ukazała się w 2000 roku i juz rok później w 2001 roku otrzymała prestiżową nagrodę Spiel des Jahres.

Ze względu na dużą popularność gry przedstawiamy 6 rozszerzenie do Carcassonne. Składa się ono z mini rozszerzeń, które jeszcze bardziej uatrakcyjniają Waszą grę. Hrabia z Carcassonne umożliwi Wam umieszczanie swoich pionków w opuszczonym mieście Carcassonne . Ale uważajcie na hrabiego, gdyż może on uwięzić Wasze pionki. Rzekę układacie na początku gry. Tym samym zwiększacie ilość wariantów gry i każda rozgrywka już od samego początku jest inna. Król i rabuś przysługuje tej osobie, która zbuduje największe miasto lub najdłuższą drogę. W tym samym rozszerzeniu znajdziecie także dodatkowe żetony z miejscem kultu o które musicie stoczyć pojedynek. Każdy wygrany pojedynek to dodatkowe punkty dla Was.

To rozszerzenie składa się z czterech mniejszych, które można dowolnie łączyć z grą podstawową jeden, wybrane lub wszystkie. Nie zaleca się używania w jednej rozgrywce tego dodatku oraz mniejszych, wchodzących w jego skład Król, Hrabia, Rzeka II, Kult.

Zawartość pudełka:
- 1 drewniany pionek hrabiego,
- 36 żetonów z motywami terenu,
- Król i rabuś 7 żetonów,
- Instrukcja.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry

EAN: 8595558300051

Parametry produktów

  • Wiek: 

    od 12 lat

  • Płeć: 

    dla dziewczynek i chłopców

Polecamy również