Wczytuję dane...
Koszty i sposoby dostawy
  • Przesyłki wysyłane są na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD/GLS lub do Paczkomatów Inpost. 
  • Przy każdym towarze podany jest orientacyjny czas realizacji zamówienia. Czas realizacji jest to czas, który upływa od potwierdzenia możliwości realizacji zamówienia do chwili wysłania paczki ze sklepu, przy czym uwzględniane są tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji, jest wysyłane po skompletowaniu całości, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych.

    Czas realizacji zamówień w Sklepie Internetowym Malako.pl uzależniony jest od dostępności towaru w sklepie oraz u dostawców. Jeżeli towary znajdują się w magazynie Malako.pl (mają wtedy adnotację "Wysyłamy w 24 godziny") wówczas przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin od potwierdzenia zamówienia.

    Czas potrzebny zwykle na sprowadzenie towaru jest podany w opisie towaru, wynosi on w większości przypadków do 48 godzin. Zdarzają się jednak artykuły, których dostępność u dostawców jest ograniczona. Wówczas termin realizacji może się wydłużyć. Jeżeli dostawca nie dostarczy nam towaru w okresie 3 tygodni poprosimy Państwa mailowo o potwierdzenie chęci oczekiwania na zamówiony artykuł.

  • Koszty przesyłki: 
POLSKA 
Forma doręczenia Forma płatności Wartość zamówienia (PLN)*
0-150 150-350 >350
Kurier DPD/GLS


przedpłata

(PAYu, zwykły przelew)

15,00 0,00

Paczkomaty
Inpost


przedpłata

(PAYu, zwykły przelew)

13,00
0,00