Wczytuję dane...
Wyślemy w ciągu: 48 godzin
EAN: 778988374115
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN
Producent: SPIN MASTER

Koci Domek Gabi: Magiczne Pomieszczenia: Sypialnia

Przygotuj się na przytulną noc w Kocim Domku Gabi z zestawem Słodkich Snów. Ten luksusowy zestaw dla Kociego Domku Gabi jest pełen zabawnych detali i niespodzianek do odkrycia, dzięki czemu ożywia magiczny pokój z serialu. Po otwarciu pudełka znajdziesz kolekcjonerską figurkę Miękici, trzy mebelki, pluszowego kotka oraz dwie Kocie Przesyłki z dwoma dodatkowymi akcesoriami-niespodziankami. Podobnie jak Gabi na początku każdego odcinka, rozpakuj swoje Kocie Przesyłki i odkryj tajemnicze akcesoria zestawu: otwieraną książkę i maskę do spania, którą Miękicia naprawdę może nosić. Wsuń maskę na jego głowę, udawaj, że wyłączasz lampkę z kotkiem na stoliku nocnym i połóż Miękicię i jej pluszowego kotka na łóżku, aby uciąć sobie kocią drzemkę. Po naciśnięciu na łóżko, półka na książki przekształca się w barwny krajobraz marzeń sennych. To świetna zabawa. Następnie sprawdź lusterko - obraca się w górę i w dół. Dzięki tak wielu funkcjom, zestaw Słodkich Snów jest idealny do ekscytującej zabawy z wyobraźnią i stanowi świetny prezent dla dzieci. Użyj jej z zestawami Piecz z Łakotkiem i Codzienna Kot-smetyka (każdy sprzedawany oddzielnie), aby zbudować własny świat Kociego Domku Gabi. Co więcej, pokój można umieścić bezpośrednio w zestawie Koci Domek Gabi: Domek Gabi (światło i dźwięk) (sprzedawanym oddzielnie), aby uzyskać więcej sposobów na odgrywanie przygód w domku dla lalek. Aby zdobyć ostatnią niespodziankę, zeskanuj kod QR znajdujący się w jednej z Kocich Przesyłek, aby odblokować specjalną nagrodę w bezpłatnej aplikacji Koci Domek Gabi (dostępnej na iOS i Androida). Spędź noc z Miękicią w Kocim Domku Gabi z zestawem Słodkich Snów.

  • PRZEKSZTAŁCAJĄCE SIĘ ŁÓŻKO: Umieść Miękicię na łóżku i naciśnij, aby przekształcić półkę z książkami w barwny krajobraz marzeń sennych. Zestaw zawiera również stolik nocny z lampką w kształcie kotka i lustrem, które obraca się w górę i w dół.
  • 2 KOCIE PRZESYŁKI, 2 AKCESORIA NIESPODZIANKI: Odkryj 3 akcesoria - pluszowego kotka i 2 inne w Kocich Przesyłkach - rozpakuj je, aby znaleźć otwieraną książkę i maskę do spania, którą może nosić Miękicia.
  • PASUJE DO KOCIEGO DOMKU GABI: Ten zestaw jest idealny do ekscytującej zabawy z wyobraźnią. Można go używać z innymi pokojami Deluxe (sprzedawanymi oddzielnie) lub umieścić go w zestawie Koci Domek Gabi: Domek Gabi (światło i dźwięk) (sprzedawanym oddzielnie).
  • ODBLOKUJ SPECJALNĄ NAGRODĘ: Wewnątrz jednej z Kocich Przesyłek znajdziesz kod QR - zeskanuj go, aby odblokować ekskluzywną nagrodę w bezpłatnej aplikacji Koci Domek Gabi (dostępnej na iOS i Androida).
  • ZABAWKI DLA DZIEWCZYNEK I CHŁOPCÓW W WIEKU OD 3 LAT: Zabawki z serii Koci Domek Gabi są pełne niespodzianek i ożywiają emocje związane z serialem. Te zabawki-niespodzianki to świetny prezent dla dzieci w wieku od 3 lat.

Akcesoria w zestawie:
Pokój
Figurka
3 mebelki
2 Kocie Przesyłki
3 akcesoria
Instrukcja

Figurki

  • wiek: 

    od 3 lat

Polecamy również