Wczytuję dane...
Wyślemy w ciągu: 48 godzin
EAN: 9788367897112
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN
Producent: CZUCZU

Książeczka Moje zwierzątka 12m+

Naśladowanie odgłosów to świetna sprawa!
I bardzo ważny etap w nauce mowy! Ta poręczna książeczka na kółeczku ma 14 stron. Pełne humoru, soczyście kolorowe ilustracje przedstawiają urocze zwierzaki i inspirują do mnóstwa rozwijających zabaw. Oglądajcie książeczkę razem. Nazywaj zwierzątka i zachęć malucha do wydawania odgłosów. To świetny sposób na pobudzanie wyobraźni i wspólne spędzanie czasu. Do zestawu dołączyliśmy poradnik z pomysłami na zabawy z książeczką.

Wyjątkowa cecha: książeczkę można wykorzystać na wiele kreatywnych sposobów.

Hej, maluchy i rodzice, odkrywamy razem świat! Książeczka na kółeczku Moje zwierzątka to świetny pomysł na prezent dla roczniaka. Edukacyjny zestaw zainspiruje Was do mnóstwa kreatywnych zabaw, które w wyjątkowo przyjemny sposób pozwolą doskonalić dynamicznie rozwijające się zmysły i mowę.

Pokazuj maluchowi zwierzątka i detale ilustracji i nazywaj je.

Naśladuj odgłosy zwierzaków i zachęć dziecko do tego samego. Maluchy to uwielbiają, a wydawanie dźwięków to ważny etap w rozwoju mowy. Mów cicho jak myszka i głośno jak konik bawcie się!

Reaguj na zainteresowanie dziecka
Które zwierzątka należą do jego ulubionych? Czy w książeczkach lub  możecie znaleźć odpowiedniki tego, co widać na ilustracjach?

Bawcie się formą książeczki
Stwórzcie wachlarzyk lub korzystajcie z pojedynczej karty.
    
Zabawy ruchowe
Zwierzaki to uwielbiany przez dzieci temat pokaż, jak skacze żaba, przeciąga się kotek czy bryka konik. Niech maluch zrobi to samo!

W drogę!
Dzięki poręcznemu formatowi książeczkę możecie mieć zawsze przy sobie.

Dajcie się ponieść wyobraźni!

Książeczki

  • wiek: 

    od 12 miesięcy

Polecamy również