Wczytuję dane...
Wyślemy w ciągu: 48 godzin
EAN: 9788367897105
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN
Producent: CZUCZU

Książeczka Moje pierwsze słowa 12m+

Mówię moje PIERWSZE SŁOWA!

Bawcie się i czytajcie razem, zachęcając malucha do podejmowania prób mówienia. Książeczka na kółeczku ma 14 stron i pełne humoru, soczyście kolorowe ilustracje, które przedstawiają to, co bliskie i znane maluchom. Co najlepsze, proste wyrazy łatwo wymówić już roczniakom. Do zestawu dołączyliśmy poradnik z pomysłami na zabawy z książeczką.

Wyjątkowa cecha: książeczkę można wykorzystać na wiele kreatywnych sposobów.

Hej, maluchy, czas na Wasze pierwsze słowa!
Książeczka na kółeczku Moje pierwsze słowa to świetny pomysł na edukacyjny prezent na roczek. Zabawy z nią to świetna motywacja do poznawania i wypowiadania nowych słów!

Pokazuj maluchowi zwierzątka, przedmioty i postaci i nazywaj je.

Naśladuj odgłosy zwierzaków czy inne dźwięki kojarzone z obrazkami i zachęć dziecko do tego samego. To doskonałe ćwiczenie dla aparatu mowy no i fantastyczna zabawa.

Ilustracje i opisujące je wyrazy dopasowaliśmy do zainteresowań i możliwości maluchów. Wyraźnie wymawiaj pierwsze proste słowa złożone z dwóch otwartych sylab. Poproś dziecko, by je powtarzało.

Bawcie się formą książeczki
Zawieś książeczkę na wózku, stwórz wachlarzyk lub wykorzystaj pojedyncze karty.

Zabawy ruchowe
Ćwiczenia buzi to nie wszystko! Naśladuje ruchy zwierzątek i wykonujcie ćwiczenia inspirowane ilustracjami, na przykład: skradajcie się jak liski, tupcie i tańczcie, machajcie rękoma jak mama i tata. Wymyślajcie własne
    
W drogę!
Miejcie książeczkę zawsze pod ręką!

Wesołe zabawy START!

Książeczki

  • wiek: 

    od 12 miesięcy

Polecamy również