Wczytuję dane...
Wyślemy w ciągu: 48 godzin
EAN: 9788367897082
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN
Producent: CZUCZU

Książeczka Kontrasty na sznureczku 0m+

Nigdy nie jest za wcześnie na wspólne odkrywanie świata!
Poręczna książeczka na sznureczku zawiera 20 ilustracji. Wyraźne kontrastowe wzory przyciągają wzrok i uwagę maluszka. Oglądajcie je razem, opowiadaj o tym, co na nich widać. To doskonały sposób na wspólne spędzanie czasu z maluszkiem i budowanie wyjątkowej więzi. Do zestawu dołączyliśmy poradnik pełen informacji o rozwoju wzroku niemowląt i pomysłów na zabawę.

Wyjątkowa cecha: ilustracje przyciągają wzrok i uwagę maluszków.

Jak się bawić z niemowlakiem? Z miłością, czułością i korzystając z pomocy dedykowanym najmłodszym! Czas na pierwszą książeczkę: czytajcie razem od pierwszych dni życia. To wyjątkowo przyjemny sposób na aktywne wspieranie rozwoju maluszka i budowanie wyjątkowej więzi między Wami. Kontrasty na sznureczku to wyjątkowo urocza książeczka na sznureczku dla najmłodszych niemowląt.

Pokazuj dziecku ilustracje i opowiadaj o nich
Wszystkie zmysły działają naraz! Przytulaj dziecko, mów spokojnym głosem, przesuwaj ilustracje powolnym i płynnym ruchem przed oczami. Maluszek uwielbia być blisko Ciebie i słuchać Twojego głosu.

Reaguj na reakcje
Zwróć uwagę, kiedy dziecko pierwszy raz zatrzyma wzrok na dłużej na ilustracjach. Z czasem odkryjesz, że maluch ma swoje ulubione wzory, będzie na nie patrzył dłużej niż na inne.

Baw się formą książeczki
Karty mają 2 dziurki możesz dzięki temu używać ich pojedynczo, stworzyć efektowną girlandę albo spiąć je jednym lub dwoma sznureczkami korzystajcie z książeczki tak, jak Wam wygodnie!

Zabawy ruchowe
Postaw ulubione karty przed leżącym na brzuszku maluchem. To świetna motywacja, aby niemowlę ćwiczyło podnoszenie główki!

W drogę!
Poręczny format sprawia, że książeczkę zawsze możecie mieć przy sobie.

Dajcie się ponieść wyobraźni i spędzajcie razem wyjątkowy czas! A gdy maluch podrośnie, zobaczcie kolejną książeczkę.

Książeczki

  • wiek: 

    od 0 miesięcy

Polecamy również