Wczytuję dane...
Wyślemy w ciągu: 48 godzin
EAN: 681147016811
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN
Producent: SPIN MASTER

Co jest zabawniejsze niż beczka małp? Beczka z Małpkami to uwielbiana przez młodych graczy gra dla dzieci w wieku od 3 lat cechująca się nowoczesnym, zaprojektowanym od nowa wyglądem, obejmującym nowe miny i kolory małpek, a przy tym zachowująca cały klasyczny urok oryginalnej gry. Zanurz rękę w beczce, weź małpkę i spróbuj połączyć ją z jak największą liczbą innych małpek, nie upuszczając ich przy tym. Kto zbierze najwięcej małpek w jednej turze, wygrywa! Dodaj do swojej kolekcji gier przedszkolnych zabawki dla 3-letnich chłopców, zabawki dla 4-letnich chłopców i zabawki dla 3-letnich dziewczynek. Spin Master zapewnia rozrywkę dla dzieci w domu, oferując szeroką gamę zabawek i gier dla dzieci, w tym zabawki dla niemowląt, zabawki dla dziewczynek i gry planszowe. Zbieraj swoje ulubione pluszaki, zabawki typu fidget, samochody zdalnie sterowane, figurki, lalki i akcesoria oraz wiele więcej. Od wyjątkowych prezentów dla mężczyzn po zabawki dla niemowląt i małych dzieci - spraw, by prezenty urodzinowe były dziecinnie proste, sięgając po naszą bogatą ofertę. Jeśli wciąż masz ochotę na więcej, odkryj gry dla dzieci, zabawki na basen, gry plenerowe i monster trucki na każdą porę roku. Oddaj się kreatywności dzięki materiałom plastycznym, zabawkom budowlanym i zdalnie sterowanym samochodom, a także przenieś akcję na stół dzięki układankom dla dorosłych lub grom karcianym. Wskocz do piaskownicy już dziś ze Spin Master! 

  • NOWY WYGLĄD: Ta zaktualizowana wersja gry Beczka z Małpkami posiada cały klasyczny urok oryginału ale prezentuje nowe kolory oraz miny małpek i nie tylko! Postaraj się utworzyć jak najdłuższy łańcuch - kto zbierze najwięcej małpek w jednej turze, wygrywa! 
  • ŁATWE CZYSZCZENIE I PRZECHOWYWANIE: Plastikowa beczka zatrzaskuje się, aby bezpiecznie przechowywać wszystkie 15 małpek po zakończeniu gry. 
  • WEJŚCIE W ŚWIAT GIER STRATEGICZNYCH: Ta zabawna gra dla 1-4 graczy w wieku 3+ jest idealnym dodatkiem do kolekcji gier przedszkolnych dla 3-letnich chłopców, 4-letnich chłopców i 3-letnich dziewczynek. 
  • GRY SPIN MASTER: Mamy gotowe gry planszowe dla dorosłych, gry planszowe dla dzieci w wieku 8-12 lat, 1000-elementowe puzzle dla dorosłych, gry rodzinne, gry podwórkowe, dekoracje so sali gier i Twoje ulubione marki! 
  • GRY PLANSZOWE NA RODZINNY WIECZÓR: Na następny rodzinny wieczór z grami przynieś jedną z naszych gier dla dorosłych, gier dla par, gier imprezowych, 500-elementowych puzzli dla dorosłych, gier dla dzieci w wieku 4-8 lat lub gier karcianych dla dorosłych.

Akcesoria w zestawie:
1 beczka
15 małpek
Instrukcja

Gry

  • wiek: 

    od 3 lat

Polecamy również