Wczytuję dane...
Wyślemy w ciągu: 48 godzin
EAN: 691835194738
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN
Producent: lucky duck games

Gra Dice Throne Marvel Box 2 Czarna Pantera, Kapitan Marvel, Doktor Strange, Czarna Wdowa

Dice Throne to szybka gra karciano-kościana, która sprawi, że twoje serce zabije mocniej. Gra opiera się na mechanice bestsellerowej serii Dice Throne i pozwala wcielić się w bohaterów Marvela: Scarlet Witch, Thora, Lokiego lub Spider-Mana. Każdy bohater ma swój zestaw kości, talię i planszę. Rzucaj kośćmi, aktywuj potężne zdolności i atakuj przeciwników. Zdobywaj punkty walki i wydawaj je na ulepszenia lub karty akcji.

Wszyscy bohaterowie są kompatybilni z całą serią Dice Throne.

  • Szybująca wśród gwiazd Kapitan Marvel rozbłyska na niebie niczym supernowa. Przewagę w grze zyskuje dzięki kosmicznej energii, która wykorzystuje do zadawania przeciwnikom obrażeń. Niech mają się na baczności ci, którzy wejdą jej w drogę, gdy będzie w trybie Binary!
  • TChalla, jak na króla Wakandy przystało, walczy z honorem! Jego kombinezon z vibranium nie tylko pochłania obrażenia, ale przekształca je w energie. Dlatego zastanów się dwa razy, zanim podniesiesz rękę na Czarną Panterę odda mocniej.
  • Mistrz Magii posługuje się zręcznie swoją księgą zaklęć, a dzięki mistycznemu przeczuciu tworzy swoją rękę kart lepiej niż inni wojownicy. Jeśli to nie pomoże, Doktor Strange zawsze może cofnąć czas, wybierając pewniejszą drogę do zwycięstwa.
  • Czarna Wdowa jest specjalistką od planowania tajnych operacji. Krok po kroku realizuje swój plan, stajać się silniejsza z każdym ulepszeniem. Jeśli usłyszysz tykanie bomby zegarowej może być już za późno!

Akcesoria w zestawie:
20 x Kość
4 x Tacka na elementy
4 x Licznik zdrowia
4 x Licznik punktów walki
4 x Plansza bohaterów
4 x Karta informacyjna bohaterów
128 x Karta bohatera
4 x Karta przebiegu tury
Żetony efektów
Instrukcja

Gry

  • wiek: 

    od 8 lat

Polecamy również