Wczytuję dane...
EAN: 7290108381382
Wyślemy w ciągu: 48 godzin
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN
Producent: TM TOYS

Oto edycja, która powstała z okazji 70 rocznicy wymyślenia gry. Jej twórcą był Efraim Hertzano pochodzący z Rumunii. W latach 50. XX wieku tamtejszy rząd zakazał gry w karty. Hertzano w odpowiedzi na ten zakaz postanowił stworzyć alternatywę popularnej gry. Tradycyjne karty zastąpił płytkami. Na początku każdego Rummikuba tworzył własnoręcznie. W latach 70. gra trafiła na rynek amerykański, od tamtego momentu jej popularność stale rośnie.

Edycja rocznicowa to tradycyjne kostki wzbogacone ekskluzywnym pudełkiem w grantowych i złotych barwach. W opakowaniu znajdują się: 104 płytki z liczbami, 2 jokery, 4 stojaki do płytek, woreczek na płytki i instrukcja. Gra przewidziana dla 2-4 graczy. Polecana dla dzieci powyżej 7 roku życia.

Ekskluzywna edycja Rummikub to z pewnością pomysł na prezent dla każdego fana gry. To również doskonała propozycja na wspólne spędzenie czasu w gronie przyjaciół i najbliższych. Emocje z Rummikub gwarantowane. Rywalizacja, dobra zabawa i dużo śmiechu też. Ponadto Rummikub to istna siłowania dla mózgu, który z pewnością za to się odwdzięczy jeszcze lepszą sprawnością.

Gry

  • wiek: 

    od 7 lat

Polecamy również