Wczytuję dane...
EAN: 5902650612815
Wyślemy w ciągu: 48 godzin
Dostawa już od: 13.00 PLN
Producent: REBEL

Gra Sushi Go Party!

Z grupą znajomych wybieracie się do baru Sushi. Wysoka jakość jedzenia współgra z doskonałym smakiem i masą składników. Ale nie to jest najważniejsze. Aby się dobrze najeść, będziecie musieli wziąć sprawy w swoje ręce.

Celem gry Sushi Go! jest stworzenie najlepszej kombinacji z dostępnych składników. Zdobywaj punkty za zbieranie zestawów odpowiednich kart - Sashimi, wasabi, nigri, tempura i wiele innych tylko czekają na wykorzystanie. Nie zapomnijcie, by zakończyć posiłek przepysznym puddingiem!

Sushi Go! wykorzystuje znaną mechanikę dobierania kart z 7 Cudów Świata dodatkowo upraszczając i skracając ją. Dzięki sprawdzonemu sposobowi wybierania kart, gra jest dynamiczna i nie ma mowy o przestojach! Wszyscy grają w tym samym czasie, a dzięki prostocie zasad gra idealnie nadaje się jako zapoznanie z mechaniką równoczesnego wyboru kart, zarówno tych, którzy nie mieli z nią jeszcze do czynienia, jak i najmłodszych graczy stawiających pierwsze kroki w graniu w gry planszowe.

Tym samym bardzo dobrze sprawdza się jako gra wprowadzająca, a dzięki wielu możliwościom, jest także niebanalną rozrywką dla zaawansowanych graczy. Dzięki metalowej puszce w którą spakowane są karty można zabrać ją ze sobą wszędzie, a zdarzyło się nie raz, że rozgrywka była prowadzona w barze sushi w oczekiwaniu na zamówienie!

Akcesoria w zestawie:
- 14 Kart Tempura
- 14 Kart Sashimi
- 14 Kart Pierożek gyoza
- 12 Kart 2 Futomaki
- 8 Kart 3 Futomaki
- 6 Kart 1 Futomaki
- 10 Kart Nigiri z łososiem
- 5 Kart Nigiri z kalmarem
- 5 Kart Nigiri z jajkiem
- 10 Kart Pudding
- 6 Kart Wasabi
- 4 Karty Pałeczki

Gry

  • wiek: 

    od 8 lat

Polecamy również