Wczytuję dane...
EAN: 5906018015249
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN
Producent: ALEXANDER

Jeżeli poszukujesz gry planszowej, która rozbawi całe towarzystwo i sprawi, że wszyscy goście będą się doskonale bawić, to "Nie śmiej się. Gra, wersja familijna" jest idealną propozycją właśnie dla Ciebie.

Sprawdź się w roli komika. To od Ciebie zależy, czy hasło, które zaprezentujesz rozbawi resztę. Oni będą za wszelką cenę starali się powstrzymać salwy śmiechu. Z drugiej strony, czy Ty potrafisz zachować powagę? Przekonaj się już dziś i zacznij grę w "Nie śmiej się".

Jakie są zasady gry?

1. Ustaw pionki na polu Start.
2. Wylosuj gracza za pomocą tarczy losującej, kamienia celtyckiego bądź aplikacji.
3. Odkryj pierwszą z góry kartę z hasłami i połóż tak, aby widzieli ją wszyscy uczestnicy gry.
4. Rzuć kostką. Wskazany kolor wyznaczy hasło, które musisz zademonstrować. Jeżeli wyrzucisz uśmiech, możesz wybrać dowolne hasło z karty do demonstracji. Jeżeli wylosujesz napis NOS, ubierasz nos klauna i demonstrujesz wybrane przez siebie hasło.
5. Zademonstruj hasło tak, aby rozśmieszyć przeciwników.
6. Musisz zdążyć nim upłynie wyznaczony czas.
7. Kto roześmieje się pierwszy, spada na planszy o jedno pole. Jeżeli nie uda Ci się rozśmieszyć nikogo przed upływem czasu, przesuwasz pionek o jedno pole w dół planszy.
8. Koniec gry następuje w momencie, gdy pierwszy z graczy dotrze swoim pionkiem na ostatnie, końcowe pole z uśmiechem.

Sami przyznacie, że zasady brzmią banalnie prosto. Jednak uwierzcie na słowo - "Nie śmiej się" to gwarancja świetnej rozrywki.

Parametry produktów

  • Wiek: 

    od 8 lat

  • Płeć: 

    dla dziewczynek i chłopców